Uitslag 2019

A1 Elite Mannen Beloften Amateurs

Pos Voornaam Achternaam Nr. Klasse Ronden Tot. Tijd Verschil
1 Samuel WELSFORD 54 44 1:45:34.250
2 Raymond Kreder 22 Professional-B Man 44 1:45:34.426 176
3 Coen Vermeltfoort 63 Professional-B Man 44 1:45:34.449 199
4 Kelland O’BRIEN 32 44 1:45:34.740 490
5 Martin Pluto 37 Professional-B Man 44 1:45:35.052 802
6 Marvin van Spronsen 43 Elite Man 44 1:45:35.416 1166
7 Tom Wijfje 56 Belofte Man 44 1:45:35.600 1350
8 Youp Havermans 14 Elite Man 44 1:45:36.149 1899
9 Jarri Stravers 45 Belofte Man 44 1:45:36.799 2549
10 Michael Potter 60
44 1:45:51.307 17057
11 Johim Ariesen 67 Elite Man 44 1:46:18.034 43784
12 Michael Freiberg 58 44 1:46:18.261 44011
13 Tijmen Eising 8 Elite Man 44 1:46:18.459 44209
14 Friso van Diemen 68 Belofte Man 44 1:46:19.077 44827
15 Sven van Luijk 66 Elite Man 44 1:46:19.108 44858
16 Eddy Gödde 10 Elite Man 44 1:46:19.142 44892
17 Jasper Ockeloen 33 Elite Man 44 1:46:19.453 45203
18 Etienne Lenting 24 Elite Man 44 1:46:19.650 45400
19 Alex Porter 38 44 1:46:19.672 45422
20 Christiaan Meerbeek 25 Elite Man 44 1:46:19.831 45581
21 Jordi Talen 47 Elite Man 44 1:46:20.015 45765
22 Bob van den Berg 2 Amateur Man 44 1:46:20.251 46001
23 Jasper Haest 12 Belofte Man 44 1:46:21.421 47171
24 Luuk van der Wal 53 Elite Man 44 1:46:21.476 47226
25 Jasper Verkuijl 50 Elite Man 44 1:46:21.674 47424
26 Bastijn Boele 64 Elite Man 44 1:46:21.983 47733
27 Tim Christen 6 Elite Man 44 1:46:22.555 48305
28 Thomas Nieland 27 Amateur Man 44 1:46:22.725 48475
29 Samuel Gheremaskel Kifle 9 Elite Man 44 1:46:23.023 48773
30 Olivier van Pelt 36 Belofte Man 44 1:46:23.532 49282
31 Christiaan Hoekstra 62 Elite Man 44 1:46:23.798 49548
32 Markus Meerbeek 26 Belofte Man 44 1:46:23.870 49620
33 Ruben van der Pijl 69 Belofte Man 44 1:46:24.131 49881
34 David van den Berg 3 Elite Man 44 1:46:24.554 50304
35 Edward Jansen 19 Belofte Man 44 1:46:24.805 50555
36 Douwe Boonstra 5 Amateur Man 44 1:46:25.286 51036
37 Frank Stijger 44 Belofte Man 44 1:46:25.471 51221
38 Sjors Handgraaf 13 Elite Man 44 1:46:25.613 51363
39 Alistair Donohoe 59 44 1:46:26.153 51903
40 Daniel Abraham Gebru 1 Professional-B Man 44 1:46:26.526 52276
41 Patrick van Nunen 30 Amateur Man 43 1:46:51.531 1 Ronde
42 Absoluut niet verwijderen noodzakelijk voor correcte uitslagverwerking 999



DNF Cameron SCOTT 40 39 1:34:15.298 DNF
DNF Marino Noordam 29 Belofte Man 37 1:37:47.405 DNF
DNF Wilfred Slieker 41 Elite Man 32 1:17:19.911 DNF
DNF Harm Celi 61 Belofte Man 31 1:17:49.002 DNF
DNF Wessel van Koppen 21 Belofte Man 31 1:19:51.472 DNF
DNF Roy Roodenburg 39 Amateur Man 17 46:24.687 DNF
DNF Jorick Heijn 15 Elite Man 15 37:00.223 DNF
DNF Stefan Kreder 65 Elite Man 9 21:47.856 DNF
DNF Nicolaas Huigen 18 Amateur Man 4 10:47.834 DNF

Basisleden A wedstrijd

Pos Voornaam Achternaam Nr. Klasse Ronden Tot. Tijd Verschil
1 Dennis van Leeuwen 42 Basislid Man 20 49:43.498
2 Maurice Barendse 1 Basislid Man 20 49:43.805 307
3 Jelle van Steekelenburg 31 Basislid Man 20 49:45.580 2082
4 Mark Verbeek 34 Basislid Man 20 50:10.675 27177
5 Joost van den Blink 6 Basislid Man 20 50:13.645 30147
6 Twan Middelburg 22 Basislid Man 20 50:13.904 30406
7 Paul Helderman 13 Basislid Man 20 50:13.950 30452
8 Miquel de Zoete 38 Basislid Man 20 50:18.866 35368
9 Pim Groenewegen 48 Basislid Man 20 50:18.979 35481
10 Sven Ruijgt 51
20 50:19.714 36216
11 Johan Olsthoorn 52
20 50:19.961 36463
12 Han Spies 50 Basislid Man 20 50:20.100 36602
13 Dennis Meijer 20 Basislid Man 20 50:20.210 36712
14 Mike Onings 26 Basislid Man 20 50:20.253 36755
15 Roy Mols 23 Basislid Man 20 50:20.649 37151
16 Matthijs van Staalduinen 47 Basislid Man 20 50:20.659 37161
17 Daan Boekestijn 41 Basislid Man 20 50:20.768 37270
18 Roy Olierook 24 Basislid Man 20 50:20.838 37340
19 Jack Meijer 21 Basislid Man 20 50:20.852 37354
20 Robin Don 8 Basislid Man 20 50:21.122 37624
21 Marijn Stolze 32 Basislid Man 20 50:21.160 37662
22 Melvin Hanemaaijer 12 Basislid Man 20 50:21.312 37814
23 Bart van den Berg 3 Basislid Man 20 50:21.670 38172
24 D.P.M. Groenewegen 49 Basislid Man 20 50:22.394 38896
25 Patrick van der Knaap 16 Basislid Man 20 50:22.461 38963
26 Jaap Vreugdenhil 35 Basislid Man 20 50:22.644 39146
27 Jeroen Spies 28 Basislid Man 20 50:23.916 40418
28 Sem v/d Bogaert 7 Basislid Man 20 50:24.548 41050
29 Martijn Knoppert 17 Basislid Man 20 50:24.604 41106
30 Michel Groenewegen 10 Basislid Man 20 50:25.579 42081
31 Casper van Kester 15 Basislid Man 18 49:00.780 2 Ronden
32 Bjorn Beukers 5 Basislid Man 18 50:24.713 2 Ronden
33 Absoluut niet verwijderen noodzakelijk voor correcte uitslagverwerking 999



DNF Patrick v Vliet 46
14 40:59.154 DNF
DNF Ronald Barzilaij 2 Basislid Man 11 37:32.892 DNF
DNF Jeroen Vreugdenhil 36 Basislid Man 6 15:33.250 DNF

Basisleden B wedstrijd

Pos Voornaam Achternaam Nr. Klasse Ronden Tot. Tijd Verschil
1 Henk Hulspas 173
17 43:45.271
2 Remco Veerkamp 157 Basislid Man 17 43:45.501 230
3 Hugo van der Lans 139 Basislid Man 17 43:45.651 380
4 Erik v Trigt 164
17 43:45.722 451
5 Erwin van Dam 103 Basislid Man 17 43:50.960 5689
6 Hans Meerbeek 121 Basislid Man 17 43:51.088 5817
7 Ron van der Voort 133 Basislid Man 17 43:52.891 7620
8 Stef van der Linden 120 Basislid Man 17 43:53.880 8609
9 Marcel de Haan 106
17 43:54.216 8945
10 Erwin Scholtes 145 Basislid Man 17 43:54.335 9064
11 René Lievaart 119 Basislid Man 17 43:54.593 9322
12 Sven Kester 154 Basislid Man 17 43:54.646 9375
13 Roy van den Heuvel 109 Basislid Man 17 43:54.858 9587
14 Wouter Steenks 126 Basislid Man 17 43:55.164 9893
15 Aart Burggraaf 172
17 43:55.173 9902
16 Arjen Koene 114 Basislid Man 17 43:55.209 9938
17 Ad Brabander 151
17 43:55.701 10430
18 Edwin Vijverberg 132 Basislid Man 17 43:56.190 10919
19 Joost van Giesen 174
17 43:56.260 10989
20 Sven van de Graaf 104 Basislid Man 17 43:56.403 11132
21 Pieter Verduijn 131 Basislid Man 17 43:57.098 11827
22 Toon de Wilde 176
17 43:57.389 12118
23 John van den Ende 101 Basislid Man 17 44:06.804 21533
24 Ernst Fidom 168
17 44:22.018 36747
25 Rob Uit De Bosch 166 Basislid Man 17 44:48.325 1:03.054
26 Johan van Hagen 107 Basislid Man 17 44:49.534 1:04.263
27 Absoluut niet verwijderen noodzakelijk voor correcte uitslagverwerking 999



DNF Jan Hanemaaijer 108 Basislid Man 16 44:08.845 DNF
DNF Ron de Raaij 123 Basislid Man 16 44:50.004 DNF
DNF Cees Kleywegt 171
16 44:50.243 DNF
DNF Jasper Ruijgrok 158
16 44:54.872 DNF
DNF Ivan Rietdijk 147
15 44:08.874 DNF
DNF Nico Mulder 167
15 44:29.661 DNF
DNF Jan Spierings 170
14 43:29.488 DNF
DNF Rob Vollebregt 175
5 14:43.098 DNF
DNF Ricardo Jansen 137 Basislid Man 5 14:43.107 DNF

Nieuwelingen meisjes

Pos Voornaam Achternaam Nr. Klasse Ronden Tot. Tijd Verschil
1 Nienke Veenhoven 14 Nieuweling 1e Vrouw 22 1:04:51.026
2 Lisa van Belle 2 Nieuweling 1e Vrouw 22 1:04:51.230 204
3 Jerney van der Heijden 6 Nieuweling 2e Vrouw 22 1:04:51.339 313
4 Julia Kopecky 8 Nieuweling 1e Vrouw 22 1:04:51.444 418
5 Nina Maathuis 9 Nieuweling 1e Vrouw 22 1:04:51.742 716
6 Anna van der Meiden 10 Nieuweling 1e Vrouw 22 1:04:51.963 937
7 Noëlle Booy 3 Nieuweling 1e Vrouw 22 1:04:52.674 1648
8 Indy verwaarst 19 Nieuweling 1e Vrouw 22 1:04:52.716 1690
9 Nienke Dullemond 4 Nieuweling 1e Vrouw 22 1:04:52.868 1842
10 Carola van de Wetering 17 Nieuweling 2e Vrouw 22 1:04:53.658 2632
11 Indy Baas 1 Nieuweling 1e Vrouw 22 1:04:53.780 2754
12 Lisa van de Kamp 7 Nieuweling 1e Vrouw 22 1:04:54.692 3666
13 Balou Nelck 12 Nieuweling 1e Vrouw 20 1:02:07.001 2 Ronden
14 Nadia Vermeeren 15 Nieuweling 1e Vrouw 20 1:02:08.424 2 Ronden
15 Anouk Naalden 11 Nieuweling 2e Vrouw 19 1:02:08.576 3 Ronden
16 Celine de Vreede 16 Junior 1e jaars Vrouw 19 1:02:08.738 3 Ronden
17 Absoluut niet verwijderen noodzakelijk voor correcte uitslagverwerking 999



Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Scroll naar top